LIVE SHOW

LIVE SHOW

Skvělý program pro firemní akce, street artové, busking a jiné festivaly.

Hodinová show, kde Tiny kombinuje prvky Stand up Comedy, Beatboxového workshopu, Interakce s publikem a vše zakončí dynamickým live looping setem.

Jedná se o show, která nemá obdoby a Tiny ji za svých více než 15 let zkušeností na stagy vyladil k dokonalosti.

JAK SHOW PROBÍHÁ

Tiny začíná show beatboxovým freestylem, kde vystřídá několik hudebních – především elektronických stylů jako EDM, Drum´n´Bass, Dubstep, House. Rytmy, elektronické zvuky a hutné bassy si ziskají pozornost publika od samého začátku.

Této pozornosti Tiny využívá dál k živé interakci s publikem.

Interakce s publikem

Když už je publikum nažhavené, Tiny všechny vtáhne ještě víc. Rozebere beatbox na základní zvuky a live ze stage je učí. Zvuk po zvuku se tak publikum učí základy beatboxu až jsou nakonec všichni připraveni dát dohromady první jednoduché beaty.

Na místě tak z úplně neznámeho publika vzniká beatboxový sbor, který Tiny různě diriguje. Každé publikum je jiné a umění ho zvládnout a dirigovat, vyžaduje spoustu zkušeností a sebevědomí a v tomhle je Tiny opravdový mistr. Je to právě zde, kde využívá humor a bystré reakce na to, co se děje.

Zvládnout takto dirigovat publikum, které je pokaždé jiné vyžaduje spoustu zkušeností a sebevědomí a zde Tiny rozhodně nestrádá. Vše je tak autentické a publikum se cítí jako opravdová část celé show.

Celou interakci Tiny završí tím, že si na stage pozve někoho z publika. Ten si s Tinym vyzkouší nově naučené zvuky na mikrofon. Tiny bere koholiv, muže, ženy, děti, prostě toho kdo se první přihládí. Publikum se skvěle baví, jak se dobrovolník snaží, poradit si zvuky. Nakonec s Tinym ještě zajamují a dobrovolník odchází jako hvězda se skvělým zážitkem.

Live Looping finále

Tiny samotný beatbox zvedne o level výš, kdy publiku představí loopstation – zažízení, které nahrává jeho hlas a beatbox a přehrává ho ve smyčkách.

Od prvního zvuku tak na mistě vytváří živou hudbu a to pouze za pomocí hlasu a beatboxu. Svůj hlas dokáže manipulovat ruznými elektronickými a bassovými efekty a tak publikum často zapomíná, že se jedná pouze o beatbox.

Vytváří hlavně Drum´n´bass, Reagge, Jungle, EDM, Dubstep a Hip Hop.

KONTAKT

BEATBOX PERFORMER / entertainer
LIVE LOOPING ARTIST